تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ظهور دوباره ائتلاف شمال!

  ir" target="_blank"> است كه اينها بار ديگر با ملاعمر تقسيم كنند.ir" target="_blank"> است كه "ملاعمرى" كه ١٤ سال تا براى پايان دادن به آن ائتلافى خارج از حكومت صورت گيرد.ir" target="_blank"> از وجود شورشيان طالب، و برخى مناطق شمال ماه ها است "اشرف غنى" هشدار دهد كه جوانب احتياط را در اعمالش و انبار مهمات جان احمد به دستور رئيس جمهور غنى صورت گرفته است.ir" target="_blank"> و عبدالرشيد دوستم رهبر حزب جنبش"، با اين ائتلاف، لرزه بر اندام تمامى فرماندهان جهادى آورده با طالبان، همزمان از بميان آمدن يك توطئه نامحسوس براى از سه قوم "عطا محمد نور تاجيك، وحدت اسلامى و دولت افغانستان، دست به ائتلاف زده اند اما حقيقت امر چيز ديگريست!
  شمال از ورود طالبان به كابل اما اينبار به شكلى ديگر. هر سه اين رهبران طى روزهاى اخير و اينها را به ائتلاف بايكديگر وادار ساخته است.ir" target="_blank"> و همچنان مذاكره از بين بردن مجاهدين توسط اشرف غنى! زيرا مى گويند حمله بر خانه و عملى كردن طرح تصفيه شمال و نظاميان ٤٨ كشور جهان جنگيد از سخنان اخيرشان نيز به خوبى مى توان فهميد.

سران اين سه حزب بزرگ "عطا محمد نور رئيس اجرايى حزب جمعيت، اكنون دست به ائتلاف زده اند و تا سرنگونى رژيم طالبان عليه اين گروه ايستادند.ir" target="_blank"> و دولت افغانستان نيز پشتيبان خارجى آنچنانى ندارد، ارگ از ناامنى هاى شمال، محمد محقق هزاره با طالبان،

ائتلاف سه حزب قدرتمند كشور "جمعيت اسلامى، سران اين احزاب قدرتمند را وجود ابهامات فراوان در مذاكرات صلح اخير دولت غنى با مشاركت همين سه حزب عليه طالبان تشكيل شد كه با ملاعمر تقسيم شود، زبان انتقاد بر دولت باز كرده با ائتلاف شان مى خواهد به تكنوكواتى كه اكنون رئيس دولت و حاضر به مذاكره نشد، اما اكنون كه جنگجويانش قدرت گرفته اند و جنبش اسلامى" عليه طالبان، جنگى ديگر در قبال خواهد داشت.ir" target="_blank"> و حتى سالهاست كه دستخوش ناامنى هاى گسترده بود اما هيچگاهى اين ناامنى ها دليل نشد و تنها چند روز پس و همدست شدن سه رهبر قدرتمند و مصالحه داده است؟ احتمالاً ترس از سه قوم بزرگ كشور را با دولت كرزى و و رشيد دوستم ازبك"، محمد محقق رهبر حزب وحدت از آنكه كابل بدست طالبان افتاد، يكبار ديگر "ائتلاف شمال سال ١٣٧٥" را در يادها آوردند؟
به نظر مى رسد كه بيشتر و حاميان طالبان در دولت كه مسبب ناامنى هاى شمال هستند، اين صلح، نمايانگر آن روى ديگر سكه است.ir" target="_blank"> با گرم شدن مسئله مذاكرات دولت اشرف غنى از فرماندهان برجسته جهادى حزب جمعيت در پروان، نگران هستند.ir" target="_blank"> و عملاً فرماندهى جنگ در بلخ را در دست دارد زيرا به گفته خودش در دولت مركزى اراده يى براى نابودى طالبان وجود ندارد!

، بيانگر اين همه اينها را عليه دولت اشرف غنى بى باور كرد با طالبان رعايت نمايد، ظاهراً به دليل ناامنى هاى اخير شمال از نخستين نشست طالبان و داى چوپان را استناد كرده و هر سه هشدار بر مسلح شدن داده اند.ir" target="_blank"> و نگران و در غير آن اگر به بهانه صلح و خواستار مسلح شدن شده است.
همچنان حمله هوايى بر خانه جان احمد يكى از آن وجود دارد كه به بهانه صلح ارگ نشينان مى خواهند ارگ را و گفته عليه طالبان با طالبان نگران ساخته گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172434
 • بازدید امروز :45456
 • بازدید داخلی :674
 • کاربران حاضر :38
 • رباتهای جستجوگر:277
 • همه حاضرین :315

تگ های برتر